سبد خرید

منو اصلی
تصویر درباره ما

به فروشگاه ما خوش آمدید!


-

-

-

-

تصویر درباره ما

فروشگاه اینترنتی بیگفوت تایر

زمان یکی از با ارزش ترین سرمایه های انسانی است که باید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده شود. اهمیت زمان آنقدر برای بشر شناخته شده بود که همواره سعی داشته و دارد، تا برای رسیدن به اهداف خود کوتاه ترین مسیر را انتخاب کند. مسیری که او را زودتر به هدف مورد نظر خود برساند. هدف ما فراهم نمودن بستری امن، سریع و آسان برای این مهم می باشد. فروشگاه بیگفوت تایر فعالیت خود را از سال 1375 در بازار لاستیک تهران آغاز کرده و اکنون بیش از 25 سال است که در این بازار فعالیت می کند. فروشگاه بیگفوت تایر برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد. ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند. عامل کیفیت به تنهایی نمیتواند رمز موفقیت یک فروشگاه باشد. قیمت، یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که میتواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند. ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی ترین رموز موفقیت فروشگاه اینترنتی بیگفوت تایر است.
شاید یکی از برتری های فروشگاه های حضوری بر فروشگاه های غیر حضوری(اینترنتی) اطمینان خاطر مشتری از صحت کالا پیش از خرید است. مشتری در فروشگاه های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده میکند و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام میکند. در صورتی که در فروشگاه های اینترنتی چیزی به نام مشاهده جنس پیش از خرید وجود ندارد. فروشگاه اینترنتی بیگفوت تایر با همان هدف اولیه که بر اطمینان بخشی به مشتریان خود و جلب رضایت آنان بنا نهاده شده است. ضمن این که کسب نماد اعتماد الکترونیک توسط فروشگاه بیگفوت تایر خود دلیل دیگری بر اطمینان بخشی به یک خرید اینترنتی به حساب می آید.

در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، فروشگاه بیگفوت تایر با بهره گیری از تیم فنی متخصص به سوالات مشتریان پیش از خرید پاسخ خواهد داد. بیگفوت تایر امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید رینگ و لاستیک برای شما فراهم کند. نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ما را خدمت رسانی بهتر یاری میکند.

-

-

تصویر درباره ما