سبد خرید

منو اصلی

نحوه ارسال کالا

بیگفوت تایر این افتخار رو دارد که با امکانات و تیم توانمند خود در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت، سفارش خریداری شده شما را در محل تحویل دهد.

۱. ارسال به مناطق ۲۲ گانه تهران:

فروشگاه اینترنتی بیگفوت تایر جهت رفاه حال مشتریان گرامی کالای خریداری شده را در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران برای شما ارسال نموده و درب منزل تحویل می‌دهد.ارسال کالا در شهر تهران بوسیله موتور و یا وانت بار صورت می‌پذیرد و کالای خریداری شده طی حداکثر ۲۴ ساعت تحویل مشتری خواهد شد.

قبل از ارسال سفارش بصورت تلفنی با شما تماس گرفته شده و هماهنگی‌های لازم برای ارسال انجام می‌گیرد، لذا بعد از تایید تلفنی سفارش، هزینه انصراف به عهده مشتری خواهد بود. همچنین فروشگاه اینترنتی بیگفوت تایر متعهد است تا کالای سالم را به دست شما برساند، در صورتی که عیب یا مشکلی در هنگام تحویل کالا مشاهده نمودید، کالا را تحویل نگرفته و از امضای فاکتور فروش خودداری نمایید. در این حالت کالای فوق بدون هیچ هزینه‌ای تعویض می‌گردد. لطفا توجه نمایید که بعد از تایید و امضای فاکتور فروش و تحویل کالا، در صورت بروز مشکلات احتمالی، کالا شامل شرایط گارانتی می‌شود و مسئولیت رفع این مشکل به عهده شرکت گارانتی کننده محصول می‌باشد.

 

۲. ارسال به شهرستان:

ارسال از طریق باربری:

در صورتی که کالای درخواستی خریدار توسط باربری ارسال شود، هزینه حمل از دفتر باربری در تهران تا دفتر باربری در شهر مقصد بر عهده خریدار می‌باشد (پس کرایه). آدرس دفتر باربری در شهر خریدار به اطلاع خریدار خواهد رسید لذا پس از رسیدن بار به شهر مقصد، خریدار باید جهت دریافت کالای خود به محل باربری مراجعه نماید.( در صورت هماهنگی باربری به آدرس شما ارسال می کند.)

توجه:

کالاهای سفارش داده شده در زمان ارسال صحیح و سالم تحویل باربری می‌گردد، لذا پذیرش کالا به صورت سالم از باربری به عهده خریدار می‌باشد و فروشگاه اینترنتی بیگفوت تایر هیچگونه مسئولیتی در قبال شکستگی، ضرب‌دیدگی و پارگی کارتن کالا بعد از تحویل به باربری ندارد. هزینه باربری و تیپاکس در زمان تحویل مشخص و دریافت می‌گردد. هزینه حمل از محل فروشگاه مبدا (تهران) تا باربری در حین خرید محاسبه شده و به اطلاع مشتری رسانده می‌شود. امکان پرداخت وجه پس از تحویل کالا ویژه ساکنین شهر تهران بود و این امکان برای شهرستان‌ها و جود ندارد، لذا برای سفارشاتی که آدرس تحویل بار در شهری بجز تهران ذکر شده باشد تنها پس از واریز مبلغ سفارش، کالای مورد نظر ارسال خواهد شد. برای ساکنین شهر تهران علاوه بر شیوه پرداخت اینترنتی امکان پرداخت در محل نیز وجود دارد.

جلب رضایت مشتری اولین و مهمترین اولویت ماست.